Hukuk Medeniyeti Anasayfa
Giriş Yap Üyelik Girişi
Haberler Haberler
İçtihatlar
İçtihatlar Koleksiyonlar
Forumlar
İnfaz Hesaplama İnfaz Hesaplama
Hukuki Soruları Sor Vatandaş Soruyor
Şerhler
Şerhler
Yargıtay Karar Arama Motoru Arama
İletişim İletişim
Hukuk Medeniyeti Facebook Facebook
Giriş Yap Üye Ol

Sitenize Ekleyin0 oy

Yeni Egm Sağlık Şartları Yön. Hk

Yaklaşık 6 yıllık polisim. 2. Senemde rahatsızlandım ve 3. Senemde böbrek nakli oldum. 3 yıl önce tarafıma c dilimi verildi ve polis olarak ama masa başı işlerde çalıştırılmam gerektiği yönünde yazı geldi. Şuan hala bu şekilde sorunsuz şekilde işimi yapıyorum.

3 ocakta yayımlanan yönetmelik neticesinde böbrek nakli d dilimi (sivil memur statüsü ) olarak değişmiş. Egm sağlık daire İle görüştüm ve yazı gelecek hepiniz tekrardan rapor alacaksınız dedi yani memur statüsüne geçmem isteniyor.

Ayrıca amir statüsüne hak tanınmış talepleri halinde d dahi olsalar polis olarak çalışma imkanları varmış sadece onların.birde vazife malülleri tekrar değerlendirilmeyecek diye sonunda madde var.

Zamanında böbrek konusunda değerlendirildim ve işlemlerim bitti kazanılmış haktan elime birşey geçermi. Amirlere yapılan ayrıcalıktan elime birşey geçer mi. Vazife malüllerine tanınan haktan bişey yapabilir miyim.

bu 3 yıl içinde 24 saat sahada çalıştığım oldu bunun için egm ödüllendirme dahi yaptı. Ayrıca sadece 8 gün raporlu olduğum için işe gitmemişim.

Uzun oldu kusuruma bakmayın ilgilenirseniz memnun olurum teşekkür ederim.Cevaplar


Bende aynı konudan mağdurum birlik olabilirsek birşeyler yapabiliriz

Düzenle Cevapla Sil

Adı Soyadı

Beni gizle
Web Tasarım ve Yazılım Dizaynist Bilişim