Hukuk Medeniyeti Anasayfa
Giriş Yap Üyelik Girişi
Haberler Haberler
İçtihatlar
İçtihatlar Koleksiyonlar
Forumlar
İnfaz Hesaplama İnfaz Hesaplama
Hukuki Soruları Sor Vatandaş Soruyor
Şerhler
Şerhler
Yargıtay Karar Arama Motoru Arama
İletişim İletişim
Hukuk Medeniyeti Facebook Facebook
Giriş Yap Üye Ol

Sitenize Ekleyin
Örgütlü suçlar-Terör haberleri
0 Yorum

517 kişiyi FETÖ'den yargılayan hakim FETÖ sanığı oldu

517 kişiyi FETÖ'den yargılayan hakim FETÖ sanığı oldu

FETÖ operasyonlarında  Çorum'da gözaltına alınan 21 farklı meslek gurubundan 517 kişiyi yargılayan hakim de aynı suçu işlemekten gözaltına alındı ve adli kontrol şartı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Son zamanlarda FETÖ operasyonlarında Çorum’da gözaltına alınan örgüt üyelerine yönelik duruşmalara hakim olarak bakan Çorum Sulh Ceza Hakimi Murat Taşhan, 517 kişiyi yargıladı ve cezaevine gönderdi. Hakim Murat Taşhan'ın yargıladığı 21 ayrı meslek gurubunda Kaymakamlar, Ceza Hakimleri, Cumhuriyet Savcıları, Emniyet Müdürleri, Doktorlar, Veterinerler, Mühendisler, İnfaz koruma Memurları, Mübaşirler, Zabıt katipleri, Öğretmenler, İmamlar, Polis Memurları, İşadamları, esnaflar, Ev Hanımları, İcra Memurları, İcra müdürleri, Askerler ve çok sayıda din adamı bulunuyordu.

Geçen günlerde FETÖ'nün adliye ayağına yapılan operasyonda seminere gittiği Samsun'da 5 meslektaşı ile birlikte FETÖ örgütüne üye olmaktan gözaltına alınarak mahkemeye çıkartılan Hakim Murat Taşhan adli kontrol şartı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Kendisi ile gözaltına alınan 3 hakim ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İSKİLİPLİ ATIF HOCA’NIN FOTOĞRAFI BULUNDU

Yapılan araştırma sonrasında sosyal medya hesabında kendisine ait birkaç fotoğraf çıkarken İskilipli Atıf Hoca’nın fotoğrafının da bulunması dikkat çekti.

Cuma Şahin - Çorum

Odatv.com
  
17.6.2017 21:47:42
Kaynak: Odatv
http://odatv.com/517-kisiyi-fetoden-yargilayan-hakim-feto-sanigi-oldu-1706171200.html

Haberin devamını Okumak İçin Tıklayın

Yorumlar


Adınız:

Web Tasarım ve Yazılım Dizaynist Bilişim