Hukuk Medeniyeti Anasayfa
Giriş Yap Üyelik Girişi
Haberler Haberler
İçtihatlar
İçtihatlar Koleksiyonlar
Forumlar
İnfaz Hesaplama İnfaz Hesaplama
Hukuki Soruları Sor Vatandaş Soruyor
Şerhler
Şerhler
Yargıtay Karar Arama Motoru Arama
İletişim İletişim
Hukuk Medeniyeti Facebook Facebook
Giriş Yap Üye Ol

Sitenize Ekleyin

Vicdanınız rahat mı? ?????

SAHİ HAKİKATEN AYRILDINIZ İSE VİCDANINIZ RAHAT MI?????????

Eski müsteşar Birol Erdem diyorki ben bunların içinden ayrıldım.

Madem ayrıldı neden birçok kurumda müsteşarların telefonu dinlenirken kendi telefonu dinlenilmedi?  

Madem ayrılacak kadar itaat sorunu vardı nasıl olduda eski müsteşar Ahmet Kahraman,  Cihaner olayında bonus olarak yanında hedef gösterilip kumpasla koltuğu giderken yerine bu isim tercih edildi? 

Madem paralelin tedbir sistemi hoşuna gitmiyor du Erzurum da gözlerimle gördüğüm Nesibe stilli fransız moda günlerinden çıkıp gelen hanımefendi eşi değilmiydi?

Ve en önemlisi hakim ve savcı adaylarının kaldığı evde koca salonda yapılan ve kalabalık bir kitle ile gercekleşen toplantılara kimler katılıyordu? Ve kendisi üst düzey bir FETÖ mensubu olmasa bu toplantıya kabul edilirmiydi ???

Bakanlıktan isimlerin olduğu o toplantıdaki isimleri mademki aranıza paralel ile mesafe koydunuz,  neden tehlikeyi gördüm dediğiniz halde görevden alınması için mücadele etmediniz?

Sadece evlerinde kalıp üniversite son sınıfta ayrıldığım ve   paralel yapıdaki sıkıntıları anlatmaktan ibaret eylemim nedeniyle başıma gelmeyen kalmazken siz neden kumpassız yaşadınız? 

Ve en önemlisi bu kadar hakim ve savcının bu insanların ardına takılıp gittiğini gördüğünüz halde neden kamuoyunun karşısına çıkıp bu örgütten kopun ,bakın bende içindeydim , şu şu yönleri yanlış telkininde bulunupta bu gençlere rehber olmadınız?(herhalde bu memlekette tek akıllı bizmişiz , şimdi herkes bende ayrılmıştım edebiyatı yapıyor )

Sahi hakikaten ayrıldınız ise kendinizi kurtarmış bir başbakanlık yüksek görevlisi olarak  bu cezaevlerinde yatan gencecik hakim ve savcılar sizin vicdanınızı rahatsız ediyor mu?????

Web Tasarım ve Yazılım Dizaynist Bilişim